پارسی نو » تکنولوژی » اینترنت » کانال های تلگرام » آدرس کانال دکتر برهمند

آدرس کانال دکتر برهمند

همانطور که میدانیم تاکنون علم بشر موفق به پیش بینی زلزله نشده است. پیش بینی زلزله به این معنا که بتواند مکان دقیق و ساعت دقیق زلزله را از قبل پیش بینی کند. کانالی که امروز میخواهیم به شما معرفی کنیم متعلق به جناب آقای دکتر علی اصغر برهمند که با استفاده از شواهد و مستندات علمی می تواند زلزله ها را با دقت و احتمال ۷۰ درصد پیش بینی کند. وی ۱۰ سال قبل کار خود را با پیش بینی زلزله کهنوج کرمان آغاز کرد. تنها یک دقیقه به پایان بازه ۱۰ روزه ای که او تعیین کرده بود مانده بود که کهنوج لرزید.

آدرس کانال دکتر برهمند پیش بینی زلزله

https://t.me/pishbiniezelzele21


آدرس کانال برهمند پیش بینی زلزله

مروری بر مصاحبه اخیر دکتر برهنمد

دکتر علی اصغر برهمند با بیان اینکه زلزله ها قابل پیش بینی هستند مدعی شد طی ۱۴ روز آینده به احتمال ۷۰ درصد زلزله ای بین ۵ تا ۶ ریشتری تهران را خواهد لرزاند از این رو با ایشان مصاحبه ای داشته ایم. ۱۰ سال پیش کار خود را با پیش بینی زلزله کهنوج کرمان آغاز کرد. تنها یک دقیقه به پایان بازه ۱۰ روزه ای که او تعیین کرده بود مانده بود که کهنوج لرزید.


پیش بینی های عجیب او به همین جا ختم نشد، سال ۹۰ علی اصغر برهمند با همکاری تیم خود موفق به پیش بینی زلزله اسفراین ۴۸ ساعت پیش از وقوع آن شد. همین موضوع باعث شد که تمامی دستگاه های مربوطه حالت آماده باش به خود بگیرند تا جایی که مدیرکل مدیریت بحران وقت استاندار خراسان شمالی گفت: زلزله شب اسفراین از روزهای گذشته با بهره‌گیری از تجربیات یکی از اساتید زلزله نگاری پیش بینی شده بود.
دکتر علی اصغر برهمند، رئیس انجمن مخترعین خراسان رضوی که اکنون ۱۰ سال است بطور خاص در مورد زلزله و رفتار زمین تحقیقات جامعی انجام داده است و در چهار سال اخیر با تیم خود توانسته است به دستاوردهای جالبی دست پیدا کند تا جایی که برهمند ادعا می کند که موفق شده تا ۷۰ درصد وقوع زلزله ها را پیش بینی کند.


برهمند در گفتگو با خبرنگار حوادث رکنا دراین باره می گوید: بسیاری از افراد و مسئولان تصور می کنند که زلزله غیرقابل پیش بینی است و در مقابل ما موضع می گیرند این در حالی است که با پیشرفت علم این موضوع تا ۷۰ درصد برای ما امکان پذیر شده است.
او در ادامه می گوید: براساس مطالعاتی که انجام داده بودیم چهار روز پیش از وقوع زلزله در کرمانشاه این زلزله را در غرب کشور پیش بینی کرده بودیم و هشدار داده بودیم که رفتار گسل های غرب کشور تغییر کرده است. چطور ممکن است زمین این میزان انرژی داشته باشد و ما از آن بی خبر باشیم. زلزله قابل پیش بینی است و تیم ما موفق شده که این کار را انجام دهد. ما اکنون می توانیم تا ۷۰ درصد زلزله را پیش بینی کنیم و در صورت حمایت های لازم ۸۵ تا ۹۰ درصد ۴۸ ساعت قبل از وقوع آن را پیش بینی کنیم.

همچنین بخوانید : تعبیر خواب زلزله


وی در خصوص زلزله احتمالی تهران نیز ادعا می کند: تا ۱۰ الی ۱۴روز آینده به احتمال ۷۰ درصد زلزله ای به قدرت ۶ ریشتر تهران را خواهد لرزاند.
برهمند با بیان اینکه هیچ ارگانی نیست که امکانات لازم را در اختیار ما بگذارد می گوید: ما اکنون چهار نفر هستیم که در صورت حمایت های لازم می توانیم اطلاعات دقیق تری از زلزله احتمالی تهران بدست آوریم. شیوه کار ما به این صورت است که حجمی از داده ها را از ماهواره ها دریافت می کنیم و سپس آن ها را طی یک فرآیندی به اعدادی تبدیل می کنیم که هر یک از آن ها معنای خاصی دارند، اگر توان مالی ما قوی تر باشد می توانیم طول و عرض جغرافیایی را مشخص کنیم.
رئیس انجمن مخترعین استان خراسان رضوی در ادامه اظهار می کند: زمانی که ما کانال پیش بینی زلزله را راه اندازی کردیم دادستانی استان از ما توضیح خواست و ایشان زمانی که توضیحات ما را شنیدند و متوجه شدند که کار ما مبنای علمی دارد اجازه ادامه فعالیت را به ما دادند.
وی با گلایه از سیستم علمی کشور گفت: متاسفانه سیستم علمی کشور در مقابل ما موضع می گیرد و به ما توهین می کنند که این روند بخاطر فرآیندی است که بر سیستم علمی کشور حاکم شده است. برهمند در پایان گفت: زلزله قابل پیش بینی است، زیرا اگر قابل پیش بینی نبود حیوانات پیش از وقوع زلزله متوجه آن نمی شدند.


آدرس کانال دکتر برهمند پیش بینی زلزله

https://t.me/pishbiniezelzele21

برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم♥ کپی برداری فقط با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد.

Copyright Parsino.com © 2017 - Allrights Reserved