پارسی نو » اخبار » هنری » ماجرای ازدواج سحر قریشی و مهدی طارمی

ماجرای ازدواج سحر قریشی و مهدی طارمی

ازدواج سحر قریشی

شایعات فضای مجازی این بار به سراغ یک بازیگر زن و فوتبالیست معروف رفته ! خبر این بود : تا پایان ماه صفر قرار است مهدی طارمی و سحر قریشی ازدواج کنند!

برای اطلاع از صحت این خبر با سحر قریشی بازیگر سرشناس کشورمان تماس گرفتیم. سحر قریشی در خصوص شایعه ازدواجش با یک فوتبالیست گفت: اینبار قرار است با چه کسی ازدواج کنم؟(با خنده) فکر می کردم می خواهید در خصوص برادرم با من مصاحبه کنید. فقط این را بگویم که کاربران فضای مجازی از این حرف ها زیاد می زنند. سحر قریشی افزود: ازداوجم را با آقای مهدی طارمی نه تایید می کنم و نه تکذیب، چون نمی خواهم با تکذیب کردن این موضوع مجبور به مصاحبه شوم .

ازدواج مهدی طارمی


ماجرای ازدواج مهدی طارمی و سحر قریشی از کجا شروع شد ؟

توئیت عاشقانه مهدی طارمی در ۲۴ ساعت گذشته خیلی بازتاب داشته و حالا همشهری‌اش لو داده انگار قرار است طارمی را زین پس آقا داماد صدایش کنند.

طارمی نوشت: «یک زن تمام زیبایی هایش را مدیون مردی است که آنها را عاشقانه می بیند!» این توئیت حسابی سوژه شد و کلی برایش نوشتند آقای سر به هوا، حتما خیریتی تو توئیتش بوده است.

توئیت مهدی طارمی

حسین ماهینی، همشهری و صمیمی ترین دوست فوتبالی مهدی برایش کامنت گذاشته است: «سی خاطر دومادمون، عروس دوس می داریم.»

سحر قریشی : ازدواجم با آقای فوتبالیست را نه تایید می کنم و نه تکذیب!

احتمالا با پایان مراسم عزاداری محرم و صفر، پرسپولیسی ها جشن دامادی مهدی طارمی را در پیش دارند! دامادی که البته با کارهایش کم کار دست شان نداده!


ماجرای ازدواج سحر قریشی با مهدی طارمی

همه چیز از یک توییت ساده مهدی طارمی منتشر شد. طارمی در این توییتر یک متن عاشقانه ای نوشته بود که با شیطنت یکی از هم تیمی هایش همراه بود

همانطور که در تصویر فوق ملاحظه میکیند حسین ماهینی با لهجه بوشهری زیر توییتر طارمی نوشت : سی خاطرِ دومادمون عروس دوس میداریم

همین توییتر کافی بود تا کل شبکه های اجتماعی خبر از ازدواج مهدی طارمی را پر کرد

لحظاتی پس از انتشار توییتر طارمی, خبرهای غیر رسمی عروس خانم را سحر قریشی معرفی کردند

خبرگزاری ایسکانیوز برا روشن شدن ماجرا تصمیم به مصاحبه تلفنی با سحر قریشی گرفت. سحر قریشی در خصوص شایعه ازدواجش با یک فوتبالیست گفت:

اینبار قرار است با چه کسی ازدواج کنم؟(با خنده) فکر می کردم می خواهید در خصوص برادرم با من مصاحبه کنید. فقط این را بگویم که کاربران فضای مجازی از این

حرف ها زیاد می زنند.ازداوجم را با آقای فوتبالیست نه تایید می کنم و نه تکذیب، چون نمی خواهم با تکذیب کردن این موضوع مجبور به مصاحبه شوم .


واکنش مهدی طارمی به این شایعه

مهدی طارمی

به گزارش ایلنا، مهدی طارمی در توئیتر مطلبی را منتشر کرده بود که حسین ماهینی، کاپیتان پرسپولیس، به نحوی آن را بازتاب داد که هواداران پرسپولیسی متوجه شدند مهاجمشان قرار است به زودی ازدواج کند. به دنبال این توئیت عده‌ای شایعه ازدواج طارمی با سحر قریشی، بازیگر سینما و تلویزیون، را مطرح کردند که در نهایت طارمی به این موضوع واکنش نشان داد.

همچنین بخوانید :

چرا به سحر قریشی لقب بانوی حاشیه ایران را داده اند

امتیاز 3.00 ( 4 رای )
برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم♥ کپی برداری فقط با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد.

Copyright Parsino.com © 2017 - Allrights Reserved