پارسی نو » اخبار » هنری » واکنش تند حمید عسکری به قتل اهورا

واکنش تند حمید عسکری به قتل اهورا

واکنش تند حمید عسکری به قتل اهورا

متاسفانه چند ماهی هست که شاهد جنایات هولناک علیه کودکان هستیم که با وجود شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام این خبرها بیشتر از قبل انعکاس پیدا میکند. در روز های گذشته شاهد کشته شدن پسر بچه ای معصوم به نام اهورا بودیم که با واکنش های مختلفی از سوی مردم مواجه شد که یکی از آن ها حمید عسکری خواننده پاپ کشورمان بود که در اینستاگرام خود به مادر و پدر اهورا حمله و از آنها به شدت انتقاد کرد.

متن تند حمید عسکری در مورد قتل اهورا

” خبر تجاوز و قتل اهوراى معصوم رو الان ديدم. صحبتى راجع به اون قاتل شيطان صفت ندارم. چند تا ويديو ديدم از صحبتهاى پدر و مادر اون طفل معصوم كه توضيحاتى رو ميدادن راجع به ماجراى قتل.روى صحبت من با پدر و مادر اهورا ست. چطور توان حرف زدن داريد؟؟؟؟ چطور توان جواب دادن تلفنو داريد؟؟؟؟چطور ميتونيد بعد از اين مصيبتى كه دليل اصليش خود شماييد(حتى بيشتر از قاتل) با كلمات جمله بسازيد و جواب خبرنگارو بديد؟؟؟ چطور ميتونيد لحظه اى جلوى گريتونو بگيريد؟؟؟ لعنت بر هر دوى شما كه ازدواجو با جفتگيرى اشتباه گرفتيد. لعنت بر تو اى به ظاهر مرد كه بچتو به دست همسر بدتر از خودت سپردى.

لعنت بر تو اى زن كه اون بچه معصومو فداى هوست كردى. لعنت بر من كه تو اين جامعه رو به ويرانى نفس ميكشمو هيچ كارى از دستم بر نمياد كه واسه اين بچه هاى پر پر شده بكنم. خدايا به داد ما ادم بزرگا نرس . خدايا ما از تو كمك نميخوايم ، چراكه خودمون هر كدوم به نوعى عامل ناپاكيه دنياييم، فقط به اين كودكاى معصوم رحم كن اگر كه خدايى. اين متنو نميدونم توچه حالى نوشتم. هيچ چيز ارومم نميكنه. حالا حالاها بايد بگذره تا درد اين غم تو دل مردم كم شه. اميدوارم ديگه پيش نياد. ولى انقدر تعداد بيماران جنسى در كشورمون رو به افزايشه كه بعيد ميدونم اين غم آخرمون باشه. مواظب بچه هاى همديگه باشيم. شايد اين تنها راه ”

اهورا رشت

عکس اهورا کودک به قتل رسیده رشتی


واکنش پدر اهورا به صحبت ها حمید عسکری

پدر اهورا در گفت و گویی با رکنا، دل پری از قضاوت های مردم داشت، می گفت برای چه خواننده مملکت بی آنکه چیزی بداند تهمت می زند، من از روی هوس ازدواج نکردم، من هفت سال با این زن زندگی کرده بودم، سال پنجم زندگیمان بچه دار شدیم، کسی چه می داند داخل زندگی من چه می گذشت.

در آن زمان این زن برای من فرشته بود، او هم مانند من تنها فرزند خانواده خود بود، البته خانواده هایمان مخالفت هایی داشتند اما اصرار خودمان بود و بالاخره ازدواج کردیم، اما با تولد اهورا رفتار همسرم رفته رفته تغییر کرد، چیزهایی از او می دیدم که برایم غیر قابل باور بود، در مسائل شخصی او چیزهایی می دیدم که در خور من نبود، اختلافاتمان بالا گرفت و اولین بار خودش بحث طلاق را مطرح کرد اما من نپذیرفتم و از اوایل مهر سال گذشته تا روز ۲۳ بهمن همان سال بخاطر اهورا جنگیدم اما او قبول نکرد و بالاخره جدا شدیم، این در حالی بود که خود ما هیچ وقت نمی توانستیم مسئله طلاق را درک کنیم اما خودمان هم دچار همین مسئله شدیم.


حمید عسکری

حمید عسکری خواننده

حمید عسکری

عکس حمید عسکری و پسرش کارن

امتیاز 4.17 ( 6 رای )
برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم♥ کپی برداری فقط با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد.

Copyright Parsino.com © 2017 - Allrights Reserved