پارسی نو » اخبار » اقتصاد » عیدی کارمندان سال ۹۷

عیدی کارمندان سال ۹۷

مبلغ عیدی کارمندان سال 97 , عیدی کارگران سال 97 , میزان عیدی کارگران 97

روز های پایانی سال با همه دغدغه هایی که دارد بسیار از افراد از جمله کارمندان و کارگران پیگیر اخبار مبنی بر عیدی هر سال می باشند. مبلغ عیدی کارمندان در سال ۹۷ چقدر است این نمونه سوالی هست که بسیاری از کارمندان از یکدیگر سوال می کنند. در ادامه مطلب میتوانید میزان عیدی کارگران در سال ۱۳۹۷ را در سایت پارسی نو مشاهده کنید.

عیدی کارگران ۹۷

مبلغ عیدی سال ۹۷ برای کارگران به صورت دقیق مشخص نشده است. پیش بینی ما این می باشد که این رقم در ماه بهمن تعیین شود که به محض مشخص شدن عیدی ۹۷ کارگران شمارو از اخرین جزییات در همین مطلب باخبر خواهیم ساخت.


عیدی کارمندان ۹۷

در تدوین لایحه بودجه ۱۳۹۷ دستگاه‌های ملی و استانی مکلف شدند تا در تعیین هزینه‌های پرداختی برای عیدی کارکنان در سال آینده مبلغی حدود ۹۳۲ هزار و ۲۵۰ تومان را در نظر بگیرند. مبلغ پاداش پایان سال کارکنان (عیدی) براساس قوانین و با ضرب ضریب حقوق که در هر سال متغیر است و همچنین امتیاز آن تعیین می‌شود که در نهایت مبلغ قطعی آن به تصویب هیات وزیران می‌رسد.

مبلغ عیدی کارمندان سال 97 , عیدی کارگران سال 97 , میزان عیدی کارگران 97

مبلغ عیدی کارگران در سال ۹۶

هر ساله طبق قانون عیدی کارگران در اواخر سال مشخص می شود. در پی تصویب رقم پایه حقوق کارگران در سال ۱۳۹۶، مبلغ عیدی و پاداش پایان سال مشمولان قانون کار نیز مشخص شد. به موجب ماده واحده قانون تعیین عیدی و پاداش سالانه کارگران شاغل در کارگاههای مشمول قانون کار مصوب سال ۷۰ مجلس شورای اسلامی، حداقل عیدی کارگران دو برابر حداقل حقوق پایه و حداکثر عیدی به شرطی که از مصوبه قانون کار بیشتر نشود، سه برابر پایه حقوق خواهد بود که با تعیین مبلغ ۹۳۰ هزار تومان به عنوان حداقل دستمزد، کمترین میزان عیدی کارگران در سال ۹۶، یک میلیون و ۸۶۰ هزار تومان و سقف عیدی، دو میلیون و ۷۹۰ هزار تومان خواهد بود.


میزان عیدی کارمندان در سال ۹۶

مبلغ عیدی در سال ۹۶ برای کارمندان دولت حدودا ۸۴۷ هزار تومان پیش بینی شده بود که این رقم در پایان کاهش یافت و در نشست هیئت دولت پاداش سال کارکنان مبلغ حدودی ۷۷۰ هزار تومان تعیین شد.

مبلغ عیدی کارمندان سال 97 , عیدی کارگران سال 97 , میزان عیدی کارگران 97

مبلغ عیدی کارمندان در سال ۹۷ چقدر است ؟ | میزان عیدی کارگران سال ۹۷

برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم♥ کپی برداری فقط با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد.

Copyright Parsino.com © 2017 - Allrights Reserved